ČetrasSkolas

IEVELC ELPU!

Autors: Ilze Bērziņa / Četras skolas idejas autore

Vai zināji, ka laimīga mamma ir laimīgas ģimenes atslēga?

Ikdienas skrējiens, darbs, mājas, drēbes un vakariņas, spēles ar bērniem, laiks ar vīru, utt. – tas viss prasa tik daudz spēkus! “Tāda ir dzīve!” kāda teiks. Jā, es piekrītu, bet arī Tava dzīve notiek šodien – ne tikai bērnu, vīra, priekšnieka vai kaimiņa. Kad paskrien laiks, bieži atskatāmies un šķiet varēja kaut ko darīt citādi. Lūk, nevajag gaidīt šo brīdi, bet izvērtēt jau šodien – cik no tā visa ko es daru savas ģimenes labā ir arī man pašai? Ir ko padomāt, vai ne?

Būt stiprai mammai ir forši, bet būt stiprai un priecīgai mammai ir vēl foršāk! Tas nav neiespējami, vienkārši jāatrod tās lietas, kuras tieši Tev ir svarīgas tieši priekš sevis – tas var būt kāds rituāls, piemēram, iknedēļas vanna sveču gaismā un kāda īpaša sejas maska vai divas stundas gleznošanai, kamēr tētis pastaigājas ar bērniem, tas var būt arī vienkārši garšīgas kafijas rituāls ar tavu mīļāko konfekti, kad Tu to izdzer klusumā vai ar meditatīvu mūziku fonā un izbaudi mirkli sev. Tas var būt arī kāds prakstisks rituāls, piemēram, iemācies veikt sejas pašmasāžu un ik dienu šādi simboliski sevi palutini iekrēmojot seju. Vai nav lielisks rituāls? To var iemācīties ikviena sieviete neatkarīgi no vecuma un talantiem, pamēģini arī Tu: https://cetrasskolas.lv/product/sejas-un-kakla-jauniba-ievadlekcija/

Miers un līdzsvars. Tas ir tas ko dod laiks sev. Tu nevis vienkārši ej un kalpo ģimenei, kas arī ir būtiska ikdienas sastāvdaļa, kad ir bērni, bet atgriez sevi pie sevis pašas un sajūti, ka esi dzīva, nevis kā robots dzīvo dienu no dienas. Paies laiks un Tavi rituāli kļūs par ikdienu un atskatoties Tu ieraudzīsi to, ka viss ir atkarīgs tikai no Tavām prioritātēm. Ieliekot sevi prioritāšu sarakstā kā nr.1 (jā, nr.1!, jo atceries, ka laimīga mamma vienmēr būs  laimīgā ģimenē), Tu izrādi mīlestību pret sevi pašu. Kā gan mēs varam mīlēt kādu citu, kamēr nemīlam sevi, vai ne?

Iedvesmojies un dzīvo piepildītu dzīvi!

Rūpes par sevi ir mīlestība pret sevi. Piesakies un ievies savā ikdienā jaunu rituālu, kas uzlabos ne tikai Tavu pašsajūtu, bet arī izskatu un Tu starosi! https://cetrasskolas.lv/product/sejas-un-kakla-jauniba-ievadlekcija/

Saņem jaunumus savā pastkastītē

Kvalitatīva informācija vienmēr ir vērtība! Mēs piedāvājam jaunumus tavā pastkastītē par aktualitātēm bērnu audzināšanā un izglītošanā, jo mēs esam pārliecināti, ka izglītoti vecāki ir laimīgas bērnības atslēga.

Scroll to Top

Pieraksties jaunumiem