ČetrasSkolas

Par mums

Mūsu mērķis ir parādīt Tev iespējas kā dzīvot iedvesmojošu, vērtīgu un piepildītu dzīvi!

Četras skolas galvenās vērtībās

Cilvēks

Svarīgākais cilvēks mums katram esam mēs paši. Pilnveidojot sevi un parūpējoties pirmkārt par sevi, es varu dot pasaulei un padarīt to par labāku un drošāku vietu sev un saviem bērniem.

Ģimene

Ikviena cilvēka atskaites punkts ir drošības sajūta un viens no manas drošības sajūtas stūrakmeņiem ir ģimene un mani bērni.

Attīstība

Tikai mācoties un izzinot pasauli, es varu kļūt labākā sevis versija, lai dalītos savā mīlestībā un viedumā ar līdzcilvēkiem.


Enerģija

Viss ap mums ir enerģija un tā ir mana atbildība vai šī enerģija ir negatīva un atgrūdoša vai pozitīva un pievelk labo manā dzīvē.


Četras skolas es radīju, lai vairotu vecāku un bērnu interesi par pašizaugsmes nozīmīgumu.

Mana dzīves pieredze ir nostiprinājusi manī pārliecību, ka tikai strādājot ar sevi un attīstot savus talantus, apgūstot jaunu informāciju un izzinot sevi – mēs augam un kļūstam arvien labākas sevis versijas.

Tāpat arī ar bērniem – tikai mēs, vecāki, varam parādīt labāko ceļu un dot labāko padomu un ievirzīt bērnus pareizākajā attīstības ceļā, lai mūsu bērni augtu laimīgi, veiksmīgi un piepildīti cilvēki, kuri savukārt kādudien veidos savas ģimenes un nodos labāko saviem bērniem!

Četras skolas piedāvā atrast iespējams labākās online un klātienes nodarbības, kuras Tevī un Tavos bērnos vairos prieku, enerģiju un virzīs tālākai izaugsmei, lai sasniegtu savus dzīves lielākos mērķus. Caur Četrām skolām un Četru skolu vērtībām es parādu Tev iespējas kā dzīvot iedvesmojošu, vērtīgu un piepildītu dzīvi!

Ilze Bērziņa

Četrasskolas idejas autore un dzinējspēks,
pašizaugsmes izzinātāja, divu dēlu mamma

Scroll to Top