ČetrasSkolas

TU NEESI VIENA!

Autors: Ilze Bērziņa / Četras skolas idejas autore
Mūsu dzīves ir tik dažādas, vai ne? Nav pareizi vai nepareizi. Nav balts vai melns. Tev der kaut kas cits, katram labs ir tas, kas viņam nes mieru, piepildījuma, aizrautības, iedvesmas vai vēl citas sajūtas, kuras ir svarīgas tieši šim Tev. Galvenais ir sajūta, ka esi uz pareizā ceļa.
Pareizais ceļš reizēm nes līdzi sāpes, pārdzzīvojumus, transformāciju, kad saproti, ka kaut kas vairs nekalpo, bet pa jaunam vēl nevar. Tas ir brīdis, kad ir pienācis laiks meklēt jaunus ceļus. Izklausās vienkārši, bet būtībā reizēm tā ir maza “nāve”, kur “nomirst” tas, kas Tev vairs kategoriski neder, jo esi jau pāraugusi apstākļus un to iekš kā juties komfortā.
Un tad seko svarīgākais – atlaid to! Neturi un neraujies atpakaļ, nebaidies, bet plūsti, ļaujies un uzticies Visuma spēkam. Visums nekad nekļūdās un vienmēr zina, kas tieši Tev ir vajadzīgs, lai augtu, jo katra pārmaiņa ir ceļš tālāk.
Reizēm dzīve piespēlē lielo transformācijas spēli, kuras noteikumi paredz sabrucināt visu, kas ir bijis vērtība! Lielākā vērtība Tev! Spēles laikā jāpiedzīvo arī sajūta, kad pazūd zeme zem kājām, gribas bēgt, jo tik ļoti sāp, ir grūti un nepanesami. Šis bieži vien ir signāls, kad ir jāuzņemas rūpes par sevi, kad īpaši svarīgi ir sadzirdēt sevi, savas vajadzības un iespējams šajā ceļā ir kāds, kurš var būt tev blakus un atbalstīt.
Atbalstīt nav tikai paturēt roku un uztaisīt siltu tēju, bet reizēm tas ir vienkārši būt klātesošam un jūtošam, līdzjūtīgam cilvēkam. tas ir brīdis, kad jāatmet visas varonīgas domas “es esmu stipra”, “es pati varu tikt galā”, “es to varu, es neraudāšu” un tamlīdzīgas, piedodiet aplamības.
Es personīgi to zinu, jo esmu to piedzīvojusi un zinu to brīdi kā ir lūgt palīdzību un atzīt sev un citiem, ka ar šo nu es nudien pati varis netieku galā. Brīdi, kad esi gatava pasniegt roku un lūgt pēc atbalsta tur noteikti būs kāds, kurš atvērtu sirdi gaidīs Tevi. Tas var būt kāds tuvinieks vai draugs vai paziņa vai iespējams astrologs vai psihoterapeits. Nav nozīme, kurš tas ir – svarīgi ir tas, ka Tev kāds ir blakus, ir līdzās Tavos pārdzīvojumos un Tu zini, ka neesi viena!
Palūkojies apkārt, jo iespējams kāds tieši šobrīd sniedz roku Tavā virzienā un varbūt tieši Tu būsi kādam atbalsta punkts jauna dzīves posma sākumā.
Četras skolas ir mans sirds darbs un projekts, kurš kalpo Tev! Šeit Tu vienmēr atradīsi palīdzību un atbalstu pie mūsu speciālistiem. Ja esi gatava iet savu jauno dzīves ceļu vai Tu to meklē un Tev trūkst atbalsta, padoma vai vienkārši kāda, kurš Tevi uzklausa un saprot, ieskaties šeit: https://cetrasskolas.lv/…/psihoterapijas-konsultacija…/

Saņem jaunumus savā pastkastītē

Kvalitatīva informācija vienmēr ir vērtība! Mēs piedāvājam jaunumus tavā pastkastītē par aktualitātēm bērnu audzināšanā un izglītošanā, jo mēs esam pārliecināti, ka izglītoti vecāki ir laimīgas bērnības atslēga.

Scroll to Top

Pieraksties jaunumiem